R

Rustykalny ślub w stodole

Uwielbiam śluby w takich lokalizacjach. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak te miejsca wpływają na wygląd reportażu ślubnego. No dobra – może zdajecie ale muszę się trochę powymądrzać.;) Takie miejsca dodają lekkości i naturalności zdjęciom. Dlaczego? Bo goście właśnie tak się tam zachowują. Nie ma przesadnej ślubnej napinki, jest przestrzeń na chodzenie po trawie, picie wina i tańce pod gołym niebem. Tak trzeba żyć! Tak trzeba robić śluby!
Magda i Mitja zrobili swoje wesele w już kultowej wielkopolskiej stodole – w Folwarku Wąsowo! No zobaczcie sami! Czy tam nie jest najpiękniej? Czy para młoda nie wygląda na najszczęśliwszą na świecie? Czy goście nie wyglądają na zadowolonych? No oczywiście, że tak!

Folwark Wąsowo a plener w dniu ślubu

Często mówię o tym jak super są plenery w dniu ślubu – bo na prawdę tak jest! Zwłaszcza gdy mamy sprzyjające okoliczności i tak piękne miejsce! I to jest przykład idealny! W Folwarku Wąsowo przestrzeń na plener ma się praktycznie na miejscu. Trzeba tylko wyjść ze stodoły i włala! Możemy fotografować! Wszystko tam jest piękne i inspirujące! O każdej porze dnia nocy!

Jaki to był super ślub! Jakie to jest super miejsce!

CLOSE MENU