J

Jakość

Jakość. To trochę jest jak z początkiem wszechświata – coś musi być na początku. Jakaś wyjściowa, główna myśl – coś bez czego nie jest możliwe dalsze działanie.
Jest to też pierwsze co przychodzi mi do głowy gdy myślę o produktach, które trafiają do moich par na końcu naszej wspólnej przygody. Skoro wkładam maksymalne zaangażowanie w robienie zdjęć i późniejszą obróbkę to dlaczego na ostatnim etapie miałoby być inaczej? Zwłaszcza, że jest to jeden z najprzyjemniejszych momentów. Pakowanie pudełek, zdjęć i albumów dla Was jest w topie moich ukochanych czynności! Czekam na to bardziej niż na pierwszą gwiazdkę!

Dbałość o detale

Nie ma tu miejsca dla przypadkowych przedmiotów – każdy najmniejszy element ma swoją funkcję, ponadczasowy charakter, jest spójny z resztą i jakościowo najlepszy! Każdy element jest ważny. Począwszy od pudełka w którym wszystko się znajdzie, poprzez pudełka i odbitki, na wstążkach i sznurkach którymi to wszystko owinę kończąc. Cały szereg rzeczy, które stworzą piękny i ponadczasowy zestaw. Drewniane lub płócienne pudełko, którego samo dotykanie będzie przyjemnością. Odbitki o jakości i kolorystyce która zachwyca i powoduje dreszcze.
Owszem – są to produkty zgodne z moją estetyką ale pragnę by były też spójne z Wami, waszym dniem i tym czego mogłam doświadczyć. Jeżeli był to ślub w lesie, lub rustykalne wesele w stodole to drewniane pudło o kolorze który kocham najbardziej będzie idealne. Natomiast dla bardziej eleganckich uroczystości przygotowałam piękne płócienne pudełka z tłoczeniem. W magicznym pudle zawsze znajdziecie coś jeszcze. Ale to jest niespodzianka. Chcę by wszystko zachwycało Was zarówno pierwszego dnia jak i po 10 latach, by zawsze pięknie wyglądało na komodzie w salonie.

Stale wyszukuje i sprawdzam najlepszych podwykonawców – szukam firm, które zapewnią mi najlepsza jakość dzięki czemu będę miała pewność, że otrzymacie coś pięknego. Dla Was – ode mnie. Z miłością.

A albumy?

Kiedy myślisz, ze już nic cię nie zaskoczy… pojawiają się one: ALBUMY. To jest wyższy poziom przyjemności. Po kontakcie z tymi albumami odbiór zdjęć już nigdy nie będzie taki sam. Klasyka klasyka klasyka!
Fotoksiążki, fotoalbumy – drukuję u najlepszych, jakość zachwyca, płócienne oprawy są tym czego potrzebujecie a kolory… nie mam pytań
Ale jeżeli Wy je posiadacie to śmiało piszcie– chętnie pokażę Wam o co ta cała afera, czemu tak mnie to zachwyca i dlaczego WARTO!

CLOSE MENU