I

Idealne miejsce na rustykalny ślub.

Pewnego dnia stworzę wpis o najfajniejszych miejscach na ślub w Wielkopolsce, albo nawet całej Polsce. Ale zanim się to stanie przybliżę Wam kilka miejscówek w moich reportażach. Na przykład tutaj.

Jeżeli ktoś decyduje się na ślub w Ranczu w Dolinie, pośrodku zniewalającej puszczy Zielonki, to już na początku jest na wygranej pozycji. Bo ta decyzja jest jedną z najlepszych jaką można podjąć w trakcie organizacji ślubu. A w konsekwencji ma się super wspomnienia i ładne zdjęcia ze ślubu. Przecież miejsce w którym wszystko się odbywa jest tłem dla Waszych zdjęć i oczywistą oczywistością jest to, że jak tam jest ładnie to i na zdjęciach to będzie widać. Proste. Tutaj można robić dwa w jednym bo i zdjęcia ślubne i te plenerowe. Na wszystko jest tu przestrzeń.

Ślub marzeń.

Myślę, że warto realizować swoje marzenia także te dotyczące ślubu – jeżeli chcesz mieć ślub w pięknym miejscu, z gromadą szalonych druhen, z najbliższymi ludźmi w okół to po prostu należy to zrobić. Tak to się skończyło u Asia i Mateusza i był to jeden z najprzyjemniejszych ślubów który fotografowałam! Pod wieloma względami! Było tak super, że wyparłam już wspomnienia o tym jak gorąco było tego dnia! Ponad 30 stopni, pełne słońce! No witam!

CLOSE MENU