O miłości.

Najpiękniejsze śluby, niezwykłe sesje narzeczeńskie, miłośc, miłość i jeszcze raz miłość!

Zapraszam Was do mojego portfolio, które pozwala zrozumieć moją stylistykę oraz podejście do fotografii.

Moja siostra zawsze powtarza, że „nic nie musi – wszystko może”. I dokładnie tak samo jest w przypadku ślubu. To nie są czasy, że trzeba organizować ślub rodem z filmu Smarzowskiego o jakże wymownym tytule. Nastały czasy ślubnej wolności! Jeżeli macie ochotę na ślub plenerowy bo kochacie tańczyć boso na trawie to jest to pomysł jak najbardziej odpowiedni. Jeżeli natomiast chcecie być blisko natury i zamierzacie zaprosić wszystkich na wspólne świętowanie w stodole to musicie wiedzieć, że to także jest spoko! ! A gdy czujecie, że ponad wszystko kochacie klasykę i że idealnym miejscem na Wasz ślub będzie powojenna willa albo dworek w środku lasu to idźcie w to ! Albo okaże się, że jesteście tak samo greenery popaprańcem jak ja i zawsze marzyliście o weselu w szklarni lub w starej oranżerii… No to nie pozostaje mi nic innego jak zbić z Wami wysokie 5 i utwierdzić Was w przekonaniu, że to jest świetny pomysł !
Wszystkie… ale to ABSOLUTNIE WSZYSTKIE pomysły na ślub i wesele są dobre – pod warunkiem, że są Wasze – w zgodzie z tym jacy jesteście. Warto mieć pomysł na swój ślub, realizować wszystkie wspaniałe pomysł i ślubne fantazje choć i tak największa robotę tego dnia robicie Wy ! Z odpowiednim nastawieniem i bliskimi Wam osobami uczynicie ten dzień najfajniejszym ! tak się dzieje i mnie to wzrusza – dlatego robię śluby.
Powyżej jest kilka ślubów i sesji, część z nich odbywała się bardzo blisko natury inne w centrum miasta – wszystkie te uroczystości były wyjątkowe i wspaniałe.

CLOSE MENU